Bal przebierańców :)

Polska Szkoła Dokształcająca im. Marii Konopnickiej działająca na Greenpoincie zorganizowała Bal Przebierańców dla wszystkich dzieci uczęszczających na zajęcia. W niedzielę 16 stycznia wielka sala audytorium szkoły Św. Stanisława Kostki wypełniła się po  brzegi pięknie wystrojonymi dziećmi oraz ich rodzicami, z których część także była poprzebierana w postacie z bajek.

Kolorowe stroje, wspaniała świetlna dekoracja sali oraz efekty laserowe z konsoli DJ-a Andrzeja Kopacza oraz rytmiczna muzyka sprawiła, że był to prawdziwy i wspaniały bal dla dzieci, rodziców  i gosci.  Atmosferę radości podtrzymywał wspaniały wodzirej zabawy, pan Kopacz. 

Jednym z elementów popołudnia był występ dzieci szkolnych, które, ubrane w ludowe stroje pięknie zatańczyły kilka polskich tańców ludowych. Były też konkursy i niespodzienki i inne przyjemności dla dzieci.

Zabawę zorganizowała pani dyrektor Polskiej Szkoły Dokształcającej im Marii Konopnickiej wraz z nauczycielami i rodzicami, przy pomocy członków Ligii Morskiej, oddział Gdynia 15.