BĘŚIU zaprasza młodzież nowowjorską na koncert !!!!

Be1ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ!!!!!
Znany polski raper BĘSIU wystąpi z koncertem w dolnym kościele Św. Stanisława Kostki w sobotę 29 października 2016 o godzinie 20.00 (8PM).
Śpiewa i rapuje, zabawia i rozmawia poważnie.  Zapraszamy. Przyjdź z koleżankami i kolegami.
Besiu to katolik, szczęśliwy Mąż i Ojciec dwójki dzieci. Zajmuje się rapowaniem od 8 lat. Od tego czasu wydał swoje 4 solowe albumy. Jego 2 album ‘Paruzja’ wydany w 2010 roku zaskoczył oryginalnością. Wystąpiło na nim 18 gości z USA, KANADY, KARAIBÓW, JAMAJKI, HISZPANII. Jego 3 album ‘Syn Gromu’ wydany w 2011 roku był mocnym uderzeniem rapu w Polsce. Jego 4 album ‘Antidotum’ był patronowany głównie przez gazetę NIEDZIELA, oraz GOŚĆ NIEDZIELNY. Jego piosenka ‘Pułapka’ zajęła 1 miejsce na liście ‘Muzycznych Darów’ w 2011 roku, piosenka ‘Prawda’ w 2012 , a piosenka ‘Paruzja’ w 2013.

Został okrzyknięty DEBIUTEM ROKU 2011 przez audycje Muzyczne Dary. W kwietniu 2012 roku premiera jego teledysku ‘Fanatyk’ odbyła się w TVP1 w programie ‘Między ziemią a niebem’. W marcu 2013 premiera jego teledysku ‘Nie opuszczaj ich’ odbyła się w DZIEŃ DOBRY TVN oraz w TVP2 w programie Pytanie na śniadanie.

W wieku 13 lat zaczął się jego bunt. Narkotyki odgrywały wtedy w jego życiu główną rolę. Długi oraz coraz mocniejsze uzależnienie krok po kroku odbierały mu radość z życia.
W 2006 roku, zmieniło się jego dotychczasowe, monotonne życie, po wyjeździe na festiwal młodych do Medugorie. Jak sam dzisiaj twierdzi, udało mu się to zmienić tylko i wyłącznie dzięki pomocy Boga. Zmiana jego życia pozytywnie wstrząsnęła jego znajomymi i rodziną.

W 2008 roku ukazał się Jego 1 debiutancki album Ostatnie słowo należy do Boga. Powstawał 2 lata. Pierwsze godziny w studio, przyniosły materiał który z pewnością zaskoczył wielu swoją oryginalnością.Ten album to świadectwo życia. Płyną tam pierwsze wersy nakłaniające do rzucenia używek i wybrania Boga. Wraz z nim zaczęły się pierwsze koncerty.

Rok 2009 przyniósł wiele niespodzianek. Rymcerze zaproponowali, aby Bęsiu zasilił ich skład. Przyjął on propozycję i drugą płytę przygotowali już razem. Nie zastanawiając się zbyt długo, podjął pracę nad kolejnym solowym albumem. Na 2 płycie pojawiło się osiemnastu gości zza oceanu. Raperzy i raperki z różnych części Stanów i Kanady, oraz. z Hawajów, Jamajki czy wysp Bahama. Album Paruzja był promowany przez wiele portali hiphopowych w Polsce oraz za granicą. Posłuchaj: http://besiu.bandcamp.com/album/paruzja
Bęsiu wraz z Rymcerzami wydali również drugą płyte  pt . ZERO STRACHU, na której również można usłyszeć gości ze Stanów Zjednoczonych. Posłuchaj: http://rymcerze.bandcamp.com/album/z3ro-strachu
Mixtape Paruzja, który zaskoczył świeżością wielu słuchaczy motywuje do kolejnych nagrań studyjnych. Nadszedł więc czas na kolejne posuniecie. Bęsiu nagrywa swój 3 album pt. Syn Gromu. Album jest w całości po polsku. Powstały również do niego 3 teledyski. Jest to mocny krążek, przeplatany crunkowymi bitami, mocnymi refrenami i bezkompromisowym przesłaniem. Gościnnie wystąpiło wielu chrześcijańskich raperów z Polski. Piosenka [Prawda] zajęła 1 miejsce na liście muzycznych darów!

W 2012 roku Bęsiu zaczyna pracę na swoim kolejnym albumem Antidotum. Premiera albumu zapowiedziana jest na 31 marca 2013 roku. Album będzie bogaty w ciekawych gości m.in. z Francji oraz USA. Zrealizowane będą do niego również teledyski.
Praca z ludźmi poprzez koncerty, warsztaty, rekolekcje – to dzisiejsza misja Bęsia. Jeśli coś kochasz, rób to z całych sił – zachęca Bęsiu.