Kawiarenka parafialna otwarta!!!

Nasza „kawiarenka” oficjalnie otwarta! W sobotnie wieczór, 6 listopda, nastąpiło skromne otwarcie kawiarenki parafialnej.  Wieczorem o godzinie 19.00 ks Jarek odprawił mszę święta w intencji osób, które pracowały ochotniczo przy remoncie sali i tych, które ofiarowały swój talent lub dar dla naszej kawiarenki. Później spotkaliśmy się w wyremontowanej sali na małej kolacji –  również przygotowanej przez nich samych!!! Ksiądz proboszcz powiedział kilka słów podziękowania i wyraził radość z tak owocnej, wielotygodniowej pracy i wysiłku grupki osób. Następnie ksiądz Jarosław odmówił modlitwę i poświęcił kawiarenkę.

W niedzielny poranek “kawiarenka” otworzy swoje podwoje dla wszystkich, którzy po niedzielnej mszy świętej będą mieli ochotę na małą kawę lub herbatę w gronie parafian… A liczymy, że ochotnych serc nie zabraknie i wspólnie nacieszymy się wymianą myśli i spostrzeżeń przy kubku ciepłej i pachnącej kawy.
Dzięki zaangażowaniu wielu osób jedna z sal lekcyjnych w starej szkole zmieniła się nie do poznania… Zniknęły tablice szkolne, zostało odmalowane ściany i okna, pojawiły się oryginalne i jedyne w swoim rodzaju stylowe obrazy, podłoga otrzymała nowe płytki i w ten sposób narodziła się piękna i czysta sala na spotkania. Już dzisiaj zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z kawiarenki Sprawdźcie sami jak wygląda i wstąpcie na kawę, herbatę, sok i domowe wypieki – w każdą niedzielę między 9:30 a 14:30 … 

  ZDJĘCIA