Koncert dla młodzieży

RYMcerze---Zapraszamy polską młodzież na koncert polskiego rapera BĘSIA w sobotę 21 listopada 2015 o godz. 19.30 do dolnego kościoła.

BĘSIU to katolik, szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Zajmuje się rapowaniem od 8 lat. Od tego czasu wydał swoje 4 solowe albumy. Jego 2 album ‘Paruzja’ wydany w 2010 roku zaskoczył oryginalnością. Wystąpiło na nim 18 gości z USA, KANADY, KARAIBÓW, JAMAJKI, HISZPANII. Jego 4 album ‘Antidotum’ był patronowany głównie przez gazetę NIEDZIELA, oraz GOŚĆ NIEDZIELNY.  Jego dwa utwory znalazły się w specjalnym dodatku (płyta + artykuły) do Małego Gościa Niedzielnego, wytłoczonym w nakładzie 120 tys. egzemplarzy. Jego piosenki wielokrotnie zajmowały 1 miejsce na liście ‘Muzycznych Darów’ w 2011, 2012 , 2013 roku. Został okrzyknięty DEBIUTEM ROKU 2011 przez audycje Muzyczne Dary.

W kwietniu 2012 roku premiera jego teledysku ‘Fanatyk’ odbyła się w TVP1 w programie ‘Między ziemią a niebem’. W marcu 2013 premiera jego teledysku ‘Nie opuszczaj ich’ odbyła się w DZIEŃ DOBRY TVN oraz w TVP2 w programie Pytanie na śniadanie.

Bęsiu w swojej 9 letniej karierze zagrał ponad 450 koncertów m.in. w: Stanach Zjednoczonych, Miami, Los Angeles, Chicago) Wielkiej Brytanii (Londyn, Cambridge, Leeds), na Słowacji oraz oczywiście w Polsce. Występował już na festiwalach gromadzących wielotysięczną publiczność (Hip Hop Fest II, Slot Art. Festiwal , Hala Atlas Arena [+ Bayerfull], Festiwal Praski, Bądź Jak Jezus itp.) oraz z zagranicznymi i polskimi artystami jak: Luxtorpeda,Graham Kendrick [UK], Bayerfull, Enej, Grubson, Jamal, Eldo, Rahim, Abradab, Jane Jackson, Malokai Rock, Brathanki, Independent, Bracia Kindla, Mate.O. LeeLand [USA], Mietek Szczęśniak, Paweł Kukiz.

Daje mu to niezbędne doświadczenie, połączone z niezwykłą ekspresją sceniczną. Gwarantuje to pewną interakcję z publiką. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć w szkołach, placówkach opiekuńczych, rekolekcjach, w zakładach karnych, domach dziecka.