Koncert na akordeon I skrzypce Małgosi i Seweryna Gajda

gajda2Mistrz Świata w grze na akordeonie Seweryn oraz utalentowana skrzypaczka Małgosia Gajda zapraszają na specjalny koncert do kościoła Św. Stanisława Kostki, który będzie w sobotę 16 sierpnia 2014 o godzinie 20.00. Wstęp wolny.

Małgosia i Seweryn Gajda są absolwentami Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stp. w Sanoku. Obecnie studiują na kierunku — edukacja muzyczna w PWSZ im. Grodka w Sanoku, oraz na kierunku – stomatologia na Międzynarodowym Medycznym Uniwersytecie we Lwowie.   Seweryn Gajda mimo młodego wieku ma na swoim koncie znaczące sukcesy: m.in.
– I miejsce oraz tytuł Internet Music Champion of the World (Internetowy Muzyczny Mistrz Świata) w dyscyplinie „akordeon" w Belgradzie (Serbia) — 2013 r.; III miejsce w Masters Final (Finał Mistrzów) w Belgradzie (Serbia) — wszystkie instrumenty oraz kategorie wiekowe – 2013r.; I miejsce i Grand Prix – Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Lanciano (Włochy) 2012 r,; I miejsce i tytuł Absolute Winner — Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Wiedniu (Austria) 2012 — kat. do 21 lat — m. in. w konkurencji ze studentami młodszych lat; I miejsce – Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Wiedniu (Austria) w duecie 2012 r — kategoria zespołów kameralnych….. itd.