Loteria fantowa

RAFFLEZapraszamy do zakupu losów na Loterię Fantową, której losowanie odbędzie się w niedzielę 15 września podczas parafialnego Pikniku. W loterii fantowej jest wiele atrakcyjnych nagród do wygrania – między innymi to Tablet Samsung Galaxy 10", kolejne to zestaw garnków do gotowania, Blu-ray DVD, odkurzacz, sokowirówka, klimatyzator, zaparzacz do kawy, ciśnieniomierze, kosz ze środkami do czyszczenia wartości 150 dol i wiele innych. Dochód z loterii jest przeznaczony na pomoc w spłacaniu kosztów systemu klimatyzacji, który zakładamy w kościele.
Prosimy o zakup biletów nie tylko dla siebie, ale jako drobny prezent dla znajomych czy rodziny. Prosimy, zachęcajcie innych do kupowania losów. Rozprowadzajcie je wśród kolegów w pracy i sąsiadów. Każda pomoc jest mile widziana. 
Napisz mailem na adres skc11222 AT aol.com  swoje imię I nr telefonu, gdybyś chciał pomóc sprzedawać losy lub wyślij 2 dolary za jeden los lub 10 dolarów za ksiązeczke (6 losów) na adres parafii (607 Humboldt Street, Brooklyn, NY 11222).  WIĘCEJ:
Zachęcamy także do składania ofiar na piknik. Będziemy wdzięczni, gdy parafianie złożą osobistą donację, przyniosą czek od swojego biznesu lub przyniosą czek od swojej firmy, gdzie pracują. Za każdy dar dziękujemy.

raffle prizes