Różaniec w rocznicę Objawień Fatimskich

Fat13-1aW sobotę, 13 października 2012, w samo południe, przed kościołem Św. Antoniego i Alfonsa na Manhattan Ave. w Greenpoint, Polacy wraz z kilkoma Amerykanami, wspólnie odmawiali publicznie Różaniec w 95 rocznicę Objawień Matki Bożej w Fatimie.  W czym jest rzecz i dlaczego? Nad Ameryką i całym światem zaciąga się coraz bardziej gęstniejąca Noc Kultury Śmierci! Większość państw w świecie, usankcjonowała prawnie Zabijanie Nienarodzonych Dzieci, w samej Ameryce, dokonano już ponad 50 milionów aborcji!W Stanach Zjednoczonych, zawierane są też, homoseksualne małżeństwa, zabrania się w szkołach publicznych, urzędach jawnego noszenia symboli religijnych, jak i modlitw, panuje powszechne odstępstwo od Bożych przykazań, neopoganizm i co tylko!

W dniu 5 maja 1917 roku, wobec bezskutecznych zabiegów papieża Benedykta XV wobec wojujących krajów o zakończenie wyniszczających nawzajem zmagań, Ojciec Św. wezwał cały katolicki świat do uciekania się w modlitwie do Matki Bożej o zawarcie pokoju! Matka Boża odpowiedziała już 13 października, ukazując się trójce małych dzieci w Fatimie, wzywając do pokuty, do przemiany serc! O dziwo, świat posłuchał, i zakończyła się wojna!

Dziś, by ratować świat przed wzrastającym Bożym gniewem, trzecią, atomową wojną, zbiera się w całym świecie Błękitna Armia Matki Bożej Fatimskiej! W samej Ameryce, zorganizowało się już prawie 10 tysięcy bractw! Grupa Pro-Life św. Maksymiliana Kolbe przy kościele św. Stanisława Kostki, Greenpoint, też odpowiedziała na wezwanie Organizacji ANF (Ameryka Potrzebuje Fatimy). Głównym organizatorem, koordynatorem akcji jest wice-prezydent Wiesław Labaj. Następne nasze modlitewne spotkanie, odbędzie się 13 listopada br., i kolejne, w następne miesiące, w tym samym miejscu i czasie!

Celem jest wynagrodzenie Bożemu i Niepokalanemu Sercu Marii za dziejące się zło, obudzenie śpiących katolików do powrotu na łono Kościoła, powszechne wezwanie do pokuty, poprawy życia, wiary w Boga itd.! Mamy być Solą Ziemi, Światłością świata! Nie ma większego Oddziaływania, niż modlący się publiczne człowiek, tym bardziej w Zgromadzeniu! Weź do ręki Różaniec, dołącz do nas!!!

Jan Pukianiec (Grupa Pro-Life św. M. Kolbe; Wiesław 718 389 1143, Jan 718 389 7785)

Fat13-1

Fat13-2

Fat13-3