Specjalna Msza Święta

Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku wraz z Katedrą Św. Patryka na Manhattanie organizuje w najbliższą niedzielę, 28.04. br. o godz. 19.00 mszę z okazji V rocznicy kanonizacji Św. Jana Pawła II. Ogromnym zaszczytem jest dla nas, że głównym celebrantem mszy zgodził się zostać Jego Eminencja Kardynał Timothy Dolan, koncelebrował będzie natomiast Jego Ekscelencja Biskup Witold Mroziewski.

W imieniu Konsula Generalnego RP w Nowym Jorku pragnę zachęcić Państwa i innych reprezentantów Waszych organizacji, jak również członków Waszych rodzin do udziału we mszy w Katedrze Św. Patryka na Manhattanie. Jest naszym pragnieniem, aby świątynia zapełniła się wierną Polonią, skłonną oddać hołd Wielkiemu Polakowi, jakim był Św. Jan Paweł II. Proszę o dalsze przekazywanie zaproszenia innym zainteresowanym członkom polonijnej społeczności, a informacje szczegółowe dotyczące wydarzenia można również uzyskać na stronie: https://www.facebook.com/events/419209305564542/

UWAGA: Tych z Państwa, którzy będą reprezentowani przez poczty sztandarowe zapraszam na spotkanie na godz. 18.45 przed wejściem do katedry. W razie ewentualnych pytań z Państwa strony, zachęcam też do wcześniejszego kontaktu telefonicznego (numer podaję poniżej).
Liczymy na Państwa obecność.
Z wyrazami uszanowania,

Mateusz Gmura
Wicekonsul
Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku
233 Madison Ave (Jan Karski Corner)
New York, NY 10016
tel: +1 (646) 237-2111 | kom. +1 (646) 670-2471