WIELKA POKUTA POLONII – wyjazd autobusem

wp2Wspólnota Przyjaciół Misji zaprasza na wspólny WYJAZD na WIELKĄ POKUTĘ POLONII AMERYKAŃSKIEJ NA ZAKOŃCZNIE ROKU MIŁOSIERDZIA, która odbędzie się w sobotę 5 listopada 2016 od godz. 12:00 – 6:00 pm na Wzgórzu Miłosierdzia Bożego, Klasztor Ojców Salwatorianów, 23 Crestmont Road, Verona, NJ

Temat: Przyjdź, Zanurz się w Miosierdziu Bożym, aby przez  Przebłaganie, Zadośćuczynienie i Oczyszczenie zacząć Nowe Życie w Panu.

W programie:    Konferencja i Adoracja Krzyża, Koronka, Konferencja, Litania do Krwi i Wody Daru Przebitego Serca Pana Jezusa, Msza Święta, Część Pokutna z modlitwą ekspiacyjna i Adoracją.

WYJAZD sprzed kościoła Św. Stanisława Kostki o godzinie 10 rano. Cena za autobus od osoby 35 dolarów. Zgloszenia:  kancelaria parafii 718-388-0170.

Jak wiemy, 15 października, 2016 na Jasnej Górze odbyła się Wielka Pokuta za wszystkie grzechy popełnione w Polsce. Polonia Amerykańska w ze Wschodniego Wybrzeża  w łączności z naszymi Rodakami będzie również przepraszała Pana Boga za wszystkie grzechy popełnione przez Polonię Amerykańską.