YOUTH HOLY HOUR– DIECEZJALNA ADORACJA MŁODZIEŻOWA

W piątek 23 marca grupa młodzieżowa naszej parafii udała się na diecezjalną młodzieżową Adorację i rekreacje. Takie spotkania Diecezja organizuje w każdy czwarty piątek miesiąca. W programie jest Adoracja, konferencja, chwila na modlitwę i refleksję z dobrą muzyką różnych zespołów muzycznych. Po tej pierwszej częsci jest też coś dla ciała, mały poczęstunek oraz gra w siatkówkę, a czasami tak jak w miniony piątek taniec młodzieżowego zespołu z parafii św. Teresy.

Zapraszamy młodzież na nasze spotkania w tygodniu (środa o 7.00pm), ale jeśli masz napięty grafik i trudno jest Ci przyjść w tygodniu, to tymbardziej zapraszam na wspólne comiesięczne wyjazdy na Adoracje diecezjalane. Jezus zaprasza Ciebie, bo on chce Cię prowadzić przez życie i układać je Tobie jak najszczęśliwiej. Zapraszam (kontakt: Krzysztof Gospodarzec lub, ks. Jarosław Lawrenz, CM 718-388-0170 tel. parafialny)

Youth Holy Hour in Douglaston, NY every fourth Friday of the month – please join us and enjoy special atmosphere of prayer, reflection and music. Enjoy the volleyball game after Adoration. You can hear thru the music the tender voice of Jesus …..you can “breathe His Holy presence living in you” (from the song http://www.youtube.com/watch?v=SFYAH-Z3_po ) If you want to join us please call our rectory for more info (Chris Gospodarzec or Rev. Jarosław Lawrenz, CM 718-388-0170) A few pictures from the event