Zaproszenie do grupy młodzieżowej

Serdecznie zapraszamy młodzież do naszej grupy młodzieżowej. I jeśli nawet ten artykuł czytają teraz  rodzice albo dziadkowie to i zadanie dla Was: przekażcie zaproszenie do swoich dzieci i wnuków. Teraz w czasie pandemii wiele grup parafialnych jest mniej widocznych, co nie oznacza nie aktywnych. Młodzież w czasie pandemii doświadcza szczególnie trudnego okresu. Trzeba im przestawić się na zdalne nauczanie, zrezygnować z wielu dodatkowych aktywności edukacyjnych, sportowych muzycznych i innych. Coraz częściej wśród młodych osób zakrada się zniechęcenie lub marazm. A tymczasem jest to okres szczególnego rozwoju: osobowościowego, fizycznego i duchowego.

Nasza grupa daje szansę młodym ludziom do spotkania, modlitwy, rozmowy o wierze i zagadnieniach ich dotyczących. Spotykamy się w systemie hybrydowym to znaczy mamy:

1) cotygodniowe spotkania zdalne w środy wieczorem o godz. 8.00pm  ale również raz w miesiącu na żywo w kościele.

2) Dodatkowo grupa młodzieżowa prowadzi comiesięczne czuwania – Adoracje młodzieżowe, każda trzecia sobota miesiąca. 

3) A sezonowo mamy wyjazdy formacyjno – rekreacyjne. Jesienią była wędrówka po górach, a ostanio wyjazd na narty. Duchowo towarzyszy nam ks. Grzegorz i ks. Łukasz. Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji Ks. Grzegorz 718-388-0170, p. Krzysztof 631-875-8413

Luty 2021: Bellayare Youth Ski Trip,  New York State

 

 

 

 

 

Listopad 2020: Breakneck Ridge, Mountain in New York State

przyg. Krzysztof Gospodarzec